Preskočiť na obsah
AM - TUNING

Odborné a poradenské služby

AM - TUNING s.r.o.

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Sídlo
Levice
Od roku
2008
IČO
44 140 398

AM - TUNING

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Mochovská 4027/1, 934 01 Levice
Na trhu od
17. mája 2008
IČO
44 140 398
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AM - TUNING

AM - TUNING, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Mochovská 4027/1, 934 01 Levice. Zapísaná je od 17. mája 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti tvorí 5 položiek, napríklad vedenie účtovníctva, sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
AM - TUNING, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 140 398
DIČ
2022623779
Dátum vzniku
17. mája 2008
Sídlo
Mochovská 4027/1, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 22287/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AM - TUNING zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Vedenie účtovníctva

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

  • Čistiace a upratovacie služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AM - TUNING, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Mochovská 4027/1, 934 01 Levice.

Čím sa AM - TUNING, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; maloobchod a veľkoobchod; diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel.

Aké je IČO – AM - TUNING, s.r.o.?

IČO je 44 140 398, DIČ 2022623779.

Kedy vznikla AM - TUNING, s.r.o.?

Vznik: 17. mája 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Mochovská 4027/1 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AM - TUNING, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese am-tuning.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.